Lieliskas ziņas gāzu lietotājiem: Linde nozīmē drošāk, vienkāršāk, gudrāk

Atklājiet mūsu jaunās paaudzes pakalpojumus, kas pieejami bez maksas mūsu klientiem tiešsaistē. Ietaupiet laiku, esiet saskaņā ar likumdošanas prasībām un izmantojiet ērto pašapkalpošanos jebkurā laikā, no jebkuras vietas.

Pārliecinieties par labāko aprūpes kvalitāti un drošību

Mūsu jaunās paaudzes digitālie pakalpojumi ļaus jums vieglāk sekot līdzi medicīnisko gāzu izmantošanai. Mūsu bezmaksas kursi palīdzēs jums saglabāt vislabāko aprūpes kvalitāti un pacientu drošību.

Uzlabojiet produktivitāti, īstenojiet nepieciešamās drošības prasības.

Piekļuve balonu nomas pārskatiem un Nomas garantu izvēle palīdzēs veicināt produktivitāti. Varat arī izmantot mūsu bezmaksas kursus, lai veicinātu drošību jūsu uzņēmumā.

Palieliniet ienesīgumu, izmantojiet ērtu pasūtīšanu 24/7.

Izmantojot mūsu jaunos digitālos pakalpojumus, kas pieejami visu diennakti, jums būs pieejami augstas kvalitātes produkti. Ieskatieties balonu pārskatos, Nomas garantu izvēle veicinās balonu apgrozījuma produktivitāti.

Esiet informēti par baloniem un gāzes patēriņu, izvietojiet pasūtījumu viegli.

Mūsu jaunās funkcijas ļauj ērti izsekot visiem baloniem, kas ir jūsu objektā, kā arī ātri pasūtīt vairāk gāzes, kad nepieciešams. Ir vienkārši sekot līdzi gāzes patēriņam, izmantojot ērtos pārskatus.

Ievērojiet drošību, sekojiet līdzi baloniem, pasūtiet daudz vienkāršāk.

Izmantojot mūsu jaunās funkcijas, jūsu uzņēmumā ir vieglāk rūpēties par drošību. Mēs esam arī padarījuši vienkāršāku sekošanu, cik daudz balonu jums šobrīd ir, lai jūs pēc vajadzības varētu pasūtīt vairāk.

Pasūtiet ērti, izpildiet noteiktās prasības, veiciniet produktivitāti.

Izmantojot mūsu jaunās paaudzes digitālos pakalpojumus, jūs varat koncentrēties uz produktu attīstību. Pārliecinieties, vai esat izpildījuši normas un prasības. Optimizējiet ražošanas izmaksas, izmantojot jaunas pārskata funkcijas un pērkot Nomas garantus.
Linde E-veikals
%7b375f3baf 6c3b 47e1 8e9c 15d1dbee5c69%7d linde digital services onlineshop off
Produktīvs veids kā iegādāties gāzes
Ietaupiet laiku un pasūtiet gāzes tiešsaistē. Atrodiet jums nepieciešamo informāciju par gāzu pasūtījumiem un produktiem.
Esot Linde klientam, jums ir pieejama informācija par jūsu gāzu pasūtījumiem, patēriņu un nomu, viss vienā vietā. Ejiet uz "Mans konts", kur atradīsiet dažādus rīkus, kas ļaus pasūtīt, nomāt gāzes daudz venkāršāk, gudrāk un drošāk.
eLearning
%7be2a96b33 d208 48ff 8bc9 4476a41e2a73%7d linde digital services elearning off
Eksperta zināšanas drošai rīcībai ar gāzēm
Uzziniet kā droši apieties ar gāzēm un gāzu baloniem.
Esot Linde klientam, iegūstiet pieeju bezmaksas kursiem. Šie kursi ļaus jums droši pārvaldīt balonus un nodrošinās atbilstību visiem normatīviem un prasībām. Jūs varat dalīties ar kursiem ar citiem dalībniekiem, cik daudziem vēlaties, jo viņi tiks pievienoti jūsu klienta numuram.
Gāzu patēriņš
%7b29e7bb17 e2ea 4eb4 b67f d4459d64fd39%7d linde digital services gascomsumption off
Ērti pārskati
Izpildiet prasības ar atbilstošiem gāzu patēriņa pārskatiem. Mēs to padarīsim vienkāršāku. Jūsu darbs būs produktīvāks.
Pārbaudiet pārskatos, cik daudz gāzu esat no mums pasūtījuši. Variet ātri un uzskatāmi noteikt, kuras gāzes ir uzliesmojošas, toksiskas vai bīstamas. Redzēsiet, cik daudz balonu /m3/ litru esat izlietojuši un izmantojiet šo informāciju savos pārskatos.
Saziņas rīks
%7b90278341 5bd4 4b5d 9b71 a5c857ddfad7%7d linde digital services chatbot off
Tūlītējas atbildes
Saņemiet tūlītējas atbildes mūsu jaunajā saziņas rīkā 24/7.
Saziņas rīks ir progammēts, lai palīdzētu jums atrisināt visbiežāk sastopamos jautājumus. Šeit pieejama informācija par rēķiniem, pasūtījumiem, produktiem, nomu, sazinoties ar e-veikala robotu. Vai nesaņemat atbildi? Uztraukumam nav pamata, jūsu jautājums sasniegs mūsu Klientu servisa centra speciālistus, kas ar jums sazināsies atbildes sniegšanai. Sākotnēji robota funkcija pieejama Zviedrijas klientiem.
Nomas garanti tiešsaistē
%7b1b0960da bf3d 446d a85e 928c34f006aa%7d linde digital services purchaserentalcertificates off
Tagad vieglāk kā jebkad agrāk
Iegādājieties vai atjaunojiet Nomas garantus mūsu tiešsaistes veikalā. Iegūstiet informāciju par pašreiz aktīvajiem Nomas garantiem un to segumu.
Tagad ir vieglāk iegādāties un sekot Nomas garantiem. Piesakieties Linde tiešsaistes veikalā un iegādājieties vai atjaunojiet garantus, lai pārliecinātos, ka nemaksājiet dienas nomu un izmanojiet atlaidi, ko tie sniedz. Sadaļā "Mans konts" atradīsiet jaunu Nomas garantu pārskatu, kas palīdzēs jums uzzināt, cik ir aktīvu garantu un, cik ilgi tie vēl ir spēkā.
Baloni un nomas informācija
%7b4ed28c53 b878 48da 884d a0c2d58f8220%7d linde digital services cylinderrentalinformation off
Ar pārskatiem gudrāki lēmumi
Mūsu jaunie pārskati sniedz piekļuvi vērtīgai informācijai un uzlabo pārskatāmību, kas palīdzēs jums izdarīt gudrāku izvēli, ietaupīt laiku, naudu un kļūt produktīvākiem.
Balonu bilances pārskatā varat redzēt, cik daudz balonu šobrīd atrodas pie jums un kad tie tika piegādāti. Izmantojot jauno nomas pārskatu, jūs varat redzēt, cik balonus nosedz Nomas garanti un cik daudz ir dienas nomā. Vai vēlaties iegādāties vairāk Nomas garantu? Mūsu sistēma iesaka variantus, kas attiecas uz jūsu dažāda veida baloniem. Visbeidzot, mūsu jaunajā Nomas rēķinu pārskatā iegūstiet detalizētu pārskatu par visiem darījumiem, kas ietekmējuši jūsu nomas maksu.
Inventarizācija
%7b516626c7 c73d 4939 a414 66123546ce26%7d linde digital services scaninventory off
Sekojiet balonu kustībai
Veiciet inventarizāciju pēc iespējas ātrāk, izmantojot mūsu jauno pakalpojumu.
Ieskenējiet savus balonus un saņemiet pārskatu, kurā teikts, cik daudz jūs esat ieskenējis un kādi produkti tie ir. Atveriet lietotni Linde E-veikals, atlasiet Skenēt uz pārskatu un norādiet savu tālruni pie ICC svītrkoda savam balonam. Tas ir vienkāršākais veids, kā saglabāt kontroli pār visiem saviem baloniem. Pakalpojums ir pieejams tikai produktiem ar ICC svītrkodu.
Skenējiet, lai pasūtītu
%7ba0698853 fddd 40ee bf2d 31c3ffdf6bb0%7d linde digital services scantoorder off
Ar barkodiem pasūtīt vieglāk
Pasūtiet produktus ar dažiem klikšķiem, skenējot barkodus.
Izmantojot Linde tiešsaistes veikala lietotni, tagad varat pasūtīt, skenējot balona svītrkodu. Pēc skenēšanas jaunais produkts tiks pievienots jūsu iepirkumu grozam. Ja balons nepieder jums, rīks jums to paziņos. Pakalpojums ir pieejams tikai produktiem ar ICC svītrkodu.
Drīzumā
Sašķidrināto gāzu pārvaldība
%7bab554b77 f5e2 47c8 a9be 55f831b0cc8e%7d linde digital services liquidgasmanagement
Pieeja informācijai par katru tvertni
Šis jaunais pakalpojums sniegs jums vērtīgu informāciju par tvertnes statusu un šķidro gāzu pasūtījumiem.
Ja iegādājaties sašķidrināto gāzi un esat uzstādījis tvertnes, varat izmantot jauno sašķidrināto gāzu pārvaldības pakalpojumu, lai piekļūtu informācijai par katru no jūsu tvertnēm. Uzziniet, piemēram, cik daudz gāzes ir atlicis, kad bija pēdējā uzpilde un kad ir gaidāma nākamā. Jūs varat arī izvietot papildu pasūtījumus, ja pieaug patēriņš, vai pieprasīt tehniskās apkopes vai servisa atbalstu.
Drīzumā
Krājumu pārskats
%7b3fb1dc2a b2ec 4bcd 84e6 4aec599ba530%7d linde digital services stockrotationreport
Ātra noteikšana, cik ilgi baloni bijuši pie jums
Izmantojot krājumu apgrozījuma pārskatu, jūs varat optimizēt balonu izmantošanu un noteikt, kad ir laiks atgriezt tukšos balonus.
Jūs arī varēsiet noteikt, cik ilgi balons ir bijis jūsu krājumā, un vai ir kādas iespējamās atšķirības starp baloniem, kas atrodas jūsu saimniecībā un tiem, ko redzat pārskatā.

Uzziniet par priekšrocībām – lejuplādējiet Rokasgrāmatu

Kāpēc jums vajadzētu lietot Lindes jaunos digitālos pakalpojumus? Atveriet ērto Rokasgrāmatu, kur īsumā iepazīsieties ar priekšrocībām!

Izmēģiniet jaunos pakalpojumus Linde E-veikalā!

Vai jums jau ir konts?

Visi minētie pakalpojumi jums ir pieejami bez maksas. Ieejiet savā kontā un iepazīstieties.
Ieiet

Esat jauns lietotājs?

Reģistrējieties Linde E-veikalā, lai izmēģinātu jaunos digitālos pakalpojumus, kas jums palīdzēs iepirkt vajadzīgās gāzes un profesionālāk apieties ar tām.
Reģistrēties