Geros naujienos dujų pirkėjams: „Linde“ reiškia saugiau, paprasčiau, sumaniau.

Sužinokite apie mūsų naujos kartos paslaugas, kurios mūsų klientams yra nemokamai prieinamos internetu. Sutaupykite laiko, atitikite teisinius reikalavimus ir pasinaudokite patogia savitarna iš bet kurios vietos ir bet kuriuo laiku.

Užtikrinkite geriausią sveikatos priežiūrą ir saugą.

Mūsų naujos kartos elektroninės paslaugos, padės jums lengviau pranešti apie jūsų sunaudotas medicinines dujas (kai to reikalaujama). Mūsų nemokami e-mokymosi (eLearning) kursai padės išlaikyti aukščiausią sveikatos priežiūros kokybę ir garantuoti pacientų saugą.

Pagerinkite produktyvumą, įgyvendinkite savo saugos reikalavimus.

Optimizuoti produktyvumą jums padės prieiga prie išsinuomotų balionų ataskaitų ir galimybė pasirinkti Garantus. Taip pat savo įmonėje skatindami saugą galite naudotis mūsų nemokamais e-mokymosi (eLearning) kursais.

Optimizuotas pelningumas ir patogus užsakymas visą parą - 24/7.

Naudodamiesi mūsų naujomis elektroninėmis paslaugomis, prieinamomis bet kuriuo paros metu, visą dėmesį galėsite skirti šviežių ir aukštos kokybės produktų tiekimui. Balionų ataskaitų peržiūrėjimas ir galimybė pasirinkti Garantus padės optimizuoti jūsų našumą.

Sekite atnaujintą informaciją apie balionų ir dujų suvartojimą, lengviau pateikite užsakymus.

Dėl mūsų padarytų atnaujinimų, lengviau galėsite sekti savo statybvietėje esančius balionus ir greitai užsisakyti daugiau dujų. Taip pat, dėl patogaus ataskaitų pateikimo, yra paprasta sekti dujų suvartojimą.

Pasirūpinkite sauga, prižiūrėkite balionų padėtį, paprasčiau užsisakinėkite.

Naudojantis mūsų nauja e-mokymosi (eLearning) paslauga yra daug lengviau užtikrinti savo įmonės saugą. Taip pat sukūrėme, kad būtų paprasčiau patikrinti, kiek balionų šiuo metu turite, o prireikus užsisakyti daugiau.

Užsisakykite patogiai, įvykdykite reikalavimus, optimizuokite našumą.

Naudodamiesi naujos kartos skaitmeninėmis paslaugomis visą dėmesį galėsite sutelkti produkto kūrimui. Naudodami naujas ataskaitų funkcijas ir įsigydami sertifikatus galėsite užtikrinti teisinių reikalavimų vykdymą ir optimizuoti gamybos sąnaudas.
„Linde“ internetinė parduotuvė
%7b375f3baf 6c3b 47e1 8e9c 15d1dbee5c69%7d linde digital services onlineshop off
Produktyvus būdas pirkti dujas
Taupykite laiką dujas užsisakydami ir pirkdami internetu Raskite reikalingą informaciją apie užsakymus ir gaminius.
Būdami „Linde“ klientais, jūs vienoje vietoje gausite prieigą prie jums reikalingos informacijos, susijusios su dujų pirkimu, suvartojimu ir nuoma. Eikite į internetinės parduotuvės „Mano paskyra“ laukelį, kuriame rasite daugybę įrankių. Jie palengvins dujų pirkimą, jų tvarkymą bei dujų ir jų balionų nuomos apskaitą.
E-mokymasis (eLearning)
%7be2a96b33 d208 48ff 8bc9 4476a41e2a73%7d linde digital services elearning off
Būkite saugaus dujų naudojimo ekspertas
Sužinokite, kaip saugiai tvarkytis su dujomis ir balionais. Suraskite ir dalinkitės nemokamais kursais. Šiuo metu Skandinavijos šalyse jau galima gauti nemokamus kursus. Baltijos šalyse mes taip pat jau pradėdame ruošti pirmąjį nemokamų kursų paketą jums.
Būdami „Linde“ internetinės parduotuvės klientais gaukite prieigą prie kai kurių nemokamų kursų. Šiuo metu Skandinavijos šalyse jau galima gauti nemokamus kursus. Baltijos šalyse mes taip pat jau pradėdame ruošti pirmąjį nemokamų kursų paketą jums. Šie kursai padės saugiai elgtis su dujų balionais. Kursų medžiaga galite pasidalinti su visais savo komandos nariais. Taip pat galite nusipirkti papildomų kursų.
Dujų suvartojimas
%7b29e7bb17 e2ea 4eb4 b67f d4459d64fd39%7d linde digital services gascomsumption off
Pastangų nereikalaujantis pranešimas
Laikykitės teisinių reikalavimų, kai reikia pranešti apie sunaudotas dujas. Mes tai supaprastiname. Jūs darbas taps efektyvesnis.
Mūsų pateiktoje dujų suvartojimo ataskaitoje patikrinkite, kiek dujų pirkote iš mūsų. Greitai nustatykite, kurios dujos buvo degios, toksiškos ar pavojingos. Pažiūrėkite, kiek balionų / m3 / litrų sunaudojote ir šią informaciją galite panaudoti savo ataskaitoms.
Pokalbių robotas
%7b90278341 5bd4 4b5d 9b71 a5c857ddfad7%7d linde digital services chatbot off
Atsakymus gausite iš karto
Atsakymus mūsų naujasis robotas jums gali pateikti visą parą - 24/7.
Pokalbių programa yra suprogramuota taip, kad padėtų išspręsti dažniausiai pasitaikančias problemas. Bendraudami su mūsų pokalbių programa, gaukite informacijos apie sąskaitas faktūras, užsakymus, produktus, nuomos mokesčius ir „Linde“ internetinę parduotuvę. Ar nerandate atsakymo? Nesijaudinkite, jūsų pateikta informacija pasieks mūsų klientų aptarnavimo ar pardavimo skyrių, kurio darbuotojai jums atsakys ir pateiks atsakymą. Iš pradžių mūsų pokalbių robotas veiks tik Švedijoje.
Nuomos Garantai internetu
%7b1b0960da bf3d 446d a85e 928c34f006aa%7d linde digital services purchaserentalcertificates off
Taip lengva dar niekada nebuvo
Nuomos Garantus galite greitai įsigyti arba atnaujinti mūsų internetinėje parduotuvėje. Gaukite informaciją apie šiuo metu galiojančius Garantus ir apie tai, ką jie padengia.
Dabar įsigyti ir prižiūrėti nuomos Garantus tapo lengviau. Prisijunkite prie „Linde“ internetinės parduotuvės ir nusipirkite arba atnaujinkite savo pažymėjimus, kad išvengtumėte nuomos mokesčių mokėjimo už dieną ir pasinaudotumėte nuolaida. „Mano sąskaitos“ laukelyje rasite naują pažymų ataskaitą, kuri parodys, kiek turite galiojančių Garantų ir kada jie baigiasi.
Informacija apie balionus ir nuomą
%7b4ed28c53 b878 48da 884d a0c2d58f8220%7d linde digital services cylinderrentalinformation off
Turėdami mūsų ataskaitas galėsite priimti geresnius sprendimus
Mūsų naujose ataskaitose galėsite rasti vertingos informacijos ir daugiau skaidrumo ir pagal tai galėsite priimti geresnį sprendimą, sutaupyti laiko, pinigų bei pagerinti našumą.
Balionų balanso ataskaitoje galėsite pamatyti, kiek balionų šiuo metu turite sandėlyje ir kada jie buvo pristatyti. Naudodamiesi naująja nuomos mokesčio ataskaita, galėsite pamatyti, kiek balionų yra įtrauktų į jūsų pažymėjimus ir už kiek balionų nuomą turite mokėti kasdien. Norite nusipirkti daugiau pažymėjimų? Mūsų sistema rekomenduoja geriausią turimą sertifikatą, skirtą įvairių tipų balionams. Be to, mūsų naujojoje nuomos sąskaitoje faktūroje galėsite rasti išsamią visų sandorių, kurie turėjo įtakos jūsų nuomos kainai, ataskaitą.
Nuskenuokite nuomojamą inventorių
%7b516626c7 c73d 4939 a414 66123546ce26%7d linde digital services scaninventory off
Kontroliuokite savo turimus balionus
Naudodamiesi mūsų nauja paslauga, inventorizaciją atlikite greičiausiu įmanomu būdu.
Nuskenuokite visus savo turimus balionus ir gaukite ataskaitą, kurioje nurodyta, kiek balionų nuskenavote ir kokie tai produktai. Atsidarykite „Linde“ internetinės parduotuvės programėlę, pasirinkite „Nuskenuoti ataskaitai“ (Scan to Report) ir savo telefoną nukreipkite į ICC brūkšninio kodą, esantį ant baliono. Tai yra lengviausias būdas kontroliuoti visus turimus balionus. Ši paslauga galioja tik balionams ant kurių yra ICC brūkšninis kodas.
Nuskenuokite, kad galėtumėte užsisakyti
%7ba0698853 fddd 40ee bf2d 31c3ffdf6bb0%7d linde digital services scantoorder off
Brūkšniai kodai palengvina pirkimą
Tik keliais paspaudimais užsisakykite produktus nuskenuodami brūkšninius kodus.
Su „Linde“ internetinės parduotuvės programėle, dabar užsisakyti galite nuskenavę baliono brūkšninį kodą. Kai nuskenuosite, nauja informacija bus įdėta į jūsų pirkinių krepšelį. Šis įrankis praneš, jei balionas jums nepriklauso. Ši paslauga galioja tik balionams ant kurių yra ICC brūkšninis kodas.
Būsima paslauga
Suskystintų dujų valdymas
%7bab554b77 f5e2 47c8 a9be 55f831b0cc8e%7d linde digital services liquidgasmanagement
Turėkite informaciją apie kiekvieną talpą
Ši būsima paslauga suteiks jums vertingos informacijos apie dujas talpykloje ir suskystintų dujų užsakymus.
Jei perkate suskystintas dujas ir turite talpyklų, galite naudotis naująja suskystintų dujų priežiūros paslauga ir gauti informaciją apie kiekvieną turimą talpyklą. Pavyzdžiui, sužinoti, kiek suskystintų dujų liko viduje, kada buvo paskutinis papildymas ir kada tikimasi kito. Taip pat, kai tikitės didesnio suvartojimo, galite pateikti papildomą suskystintų dujų užsakymą arba pateikti užklausą dėl serviso arba priežiūros darbų atlikimo.
Būsima paslauga
Atsargų senėjimo ataskaita
%7b3fb1dc2a b2ec 4bcd 84e6 4aec599ba530%7d linde digital services stockrotationreport
Lengvai nustatykite kiek ilgai jūsų dujos buvo sandėliuojamos.
Produktų judėjimo ataskaitoje („Stock Rotation“) galite optimizuoti savo dujų balionų naudojimą ir nustatyti, kada laikas grąžinti tuščius.
Taip pat galėsite nustatyti, kiek laiko balionas buvo jūsų sandėlyje, ir ar yra kokių nors skirtumų tarp balionų, kuriuos matote, ir to, kuriuos balionus jūs turite.

Pamatykite, kokią naudą galite gauti - parsisiųskite mūsų „Trumpą naudotojo vadovą“ (Quick Guide)

Kodėl turėtumėte pradėti naudotis naujomis „Linde“ skaitmeninėmis paslaugomis? Atsiųskite mūsų sukurtą „Trumpą naudotojo vadovą“ (Quick Guide) ir iš pagrindų susipažinkite su mūsų siūlomais privalumais!

Išbandykite jums skirtas naujas paslaugas „Linde“ internetinėje parduotuvėje!

Ar jau turite savo paskyrą?

Visomis aukščiau paminėtomis paslaugomis galite naudotis nemokamai. Prisijunkite prie savo paskyros ir pamatykite, koks būna skirtumas, kai naudojatės šiomis paslaugomis.
Prisijunkite

Ar jūs esate naujas vartotojas?

Prisiregistruokite „Linde“ internetinėje parduotuvėje dabar ir išbandykite mūsų naujas skaitmenines paslaugas bei tapkite dujų pirkimo ir naudojimo ekspertu.
Registras