Lindega äri ajamine on nüüd turvalisem, lihtsam ja nutikam kui kunagi varem.

Avastage uue põlvkonna digiteenused, mis on meie klientidele veebis tasuta kättesaadavad. Säästke aega, täitke seadusest tulenevaid nõudeid ja saage kasu mugavast iseteenindusest igal ajal ja igal pool.

Tagage ravi ja ohutuse parim kvaliteet.

Meie digiteenused muudavad meditsiiniliste gaaside kasutamise aruandluse lihtsamaks. Meie tasuta ingliskeelsed eLearning kursused aitavad teil säilitada ravi kvaliteeti ja patsiendi ohutust.

Parandage tootlikkust ja tagage ohutusnõuete täitmine.

Juurdepääs erinevatele aruannetele aitab Teil tootlikkust optimeerida. Oma ettevõtte turvalisuse tõstmiseks võite kasutada ka meie tasuta ingliskeelseid e-õppe kursusi.

Optimeeritud kasumlikkus ja mugav tellimine ööpäevaringselt.

Meie uute ööpäevaringselt pakutavate digiteenuste abil saate keskenduda värskete ja kvaliteetsete toodete tarnimisele. Balloonisaldod ja rendisertifikaatide soovitused aitavad teil tootlikkust optimeerida.

Ülevaade balloonidest ja gaasi tarbimisest aitab hõlpsalt tellimusi esitada.

Meie uute funktsioonide abil on lihtne jälgida kõiki ehitusobjektil asuvaid balloone ja kiirelt gaasi juurde tellida. Ka gaasitarbimist on lihtne jälgida käepäraste aruannete abil.

Hoolitsega turvalisuse eest, jälgige balloonisaldot, tellige lihtsalt.

Kasutades meie uusi ingliskeelseid e-õppe funktsioone, on teie ettevõttes turvalisuse tagamine lihtsam. Samuti oleme teinud lihtsaks balloonide jälgimise ja vajadusel juurde tellimise.

Tellige mugavalt, järgige nõudeid, optimeerige tootlikkust.

Kasutades uusi aruandefunktsioone ja ööpäevaringset tellimisvõimalust, saate keskenduda oma põhitegevusele.
Linde e-pood
%7b375f3baf 6c3b 47e1 8e9c 15d1dbee5c69%7d linde digital services onlineshop off
Mugav viis gaasi ostmiseks
Säästke veebist gaasi tellimise ja ostmisega oma aega. Leidke tellimuste ja toodete kohta vajalikku teavet.
Linde kliendina saate juurdepääsu ühest kohast kogu vajalikule teabele - tellimuste ajaloole, gaasitarbimisele, balloonide rentimisele. Minge veebipoes Minu konto alla, kust leiate erinevad tööriistad, mis muudavad gaasi ostmise, käitlemise ning balloonide rentimise Teie jaoks lihtsamaks, arukamaks ja turvalisemaks.
eLearning
%7be2a96b33 d208 48ff 8bc9 4476a41e2a73%7d linde digital services elearning off
Olge gaaside ohutu käitlemise ekspert
Siit saate teada, kuidas gaase ja balloone ohutult käsitseda. Leidke ja jagage kursusi oma kolleegidega. Teenus on hetkel saadaval Põhjamaades, eestikeelsed kursused on välja töötamisel.
Saate Linde veebipoe kasutajana juurdepääsu mõnedele tasuta kursustele, mis aitavad Teil oma balloone ohutult käsitseda ja täita seadusest tulenevaid nõudeid. Kursusi saate soovi korral jagada oma meeskonnaliikmetega.
Gaasitarbimine
%7b29e7bb17 e2ea 4eb4 b67f d4459d64fd39%7d linde digital services gascomsumption off
Kergesti kättesaadav aruandlus
Vaadake oma gaaside ostmise ajalugu. Meie teeme selle lihtsaks.
Meie aruannetest saate teada, kui palju gaasi olete meilt ostnud. Saate kiire ülevaate, millised gaasid on tuleohtlikud, mürgised või ohtlikud. Kasutage seda teavet oma aruannete jaoks.
Vestlusrobot
%7b90278341 5bd4 4b5d 9b71 a5c857ddfad7%7d linde digital services chatbot off
Kohesed vastused
Valmimisel on ka eesti keeles vestlusrobot, kellelt saate 24/7 vastuseid tekkinud küsimustele.
Vestlusbot on programmeeritud aitama Teil lahendada kõige tavalisemaid probleeme, millega võite silmitsi seista. Meie robotitega suheldes saate teavet arvete, tellimuste, toodete, rendi ja Linde veebipoe kohta. Kas vastust pole saadaval? Ärge muretsege, Teie edastatud teave jõuab meie klienditeeninduse või müügimeeskonnani, kes võtavad ühendust. Meie vestlusbot on hetkel saadaval ainult Rootsis.
Rendiettemaksu lepingud
%7b1b0960da bf3d 446d a85e 928c34f006aa%7d linde digital services purchaserentalcertificates off
Ülevaate saamine rendilepingutest on nüüd lihtsam kui kunagi varem
Ostke või uuendage kiiresti oma rendiettemaksu lepinguid meie veebipoes. Siit saate teavet oma kehtivate rendisertifikaatide kohta ja mida need katavad.
Rendiettemaksu lepingute ostmine ja jälgimine on nüüd lihtsam. Logige sisse Linde veebipoodi ja ostke või uuendage oma rendisertifikaate, et vältida taara päevapõhise rendi maksmist ja saada soodustust. Minu konto alt leiate aruande, mis aitab Teil näha, mitu kehtivat sertifikaati Teil on ja millal need aeguvad.
Balloonisaldo
%7b4ed28c53 b878 48da 884d a0c2d58f8220%7d linde digital services cylinderrentalinformation off
Teadlikumad otsused meie aruannete abil
Meie uued aruanded annavad Teile juurdepääsu vajalikule teabele, mis aitab teha arukamaid valikuid, säästa aega ja raha ning suurendada tootlikkust.
Balloonisaldo ülevaates näete, kui palju balloone teie kasutuses on ja millal need tarniti. Samuti näete mitu ballooni on rendiettemaksu lepingutega kaetud ja kui palju on päevapõhisel rendil. Kui soovite osta rendiettemaksu sertifikaate, siis meie süsteem soovitab parimat lepingut erinevat tüüpi balloonide puhul.
Inventuur skaneerides
%7b516626c7 c73d 4939 a414 66123546ce26%7d linde digital services scaninventory off
Hoidke oma balloonidel pilk peal
Tehke inventuur kiireimal võimalikul viisil meie uue teenuse abil.
Skaneerige kõik oma kasutuses olevad balloonid ja saate ülevaate, erinevatest toodetest ja kogustest. Avage Linde veebipoe mobiilirakendus, valige "Scan to Report" ja suunake oma telefoni kaamera balloonil asuvale triipkoodile. See on lihtsaim viis kõigi oma balloonide kontrolli all hoidmiseks. Teenus on saadaval ainult ICC vöötkoodiga toodete jaoks.
Skaneeri ja telli
%7ba0698853 fddd 40ee bf2d 31c3ffdf6bb0%7d linde digital services scantoorder off
Vöötkoodid muudavad ostmise lihtsaks
Tellige tooteid lihtsalt paari klikiga triipkoode skaneerides.
Linde e-poe mobiilirakenduse abil saate nüüd esitada tellimuse, skaneerides ballooni vöötkoodi. Pärast skannimist lisatakse uus toode Teie ostukorvi. Teenus on saadaval ainult ICC vöötkoodiga toodete jaoks.
Tulemas
Liquid Gas Management
%7bab554b77 f5e2 47c8 a9be 55f831b0cc8e%7d linde digital services liquidgasmanagement
Teave iga mahuti kohta
See loodav teenus pakub Teile väärtuslikku teavet mahuti oleku ja vedelike tellimuste kohta.
Kui ostate veeldatud gaase ja Teil on Linde paagipaigaldised, saate kasutada uut halduse teenust. Uurige näiteks, kui palju vedelikku on sisse jäänud, millal viimati täideti ja millal on oodata järgmist täitmist. Teades kasutamise suurenemisest saate teha ka täiendavaid tellimusi või taotleda hoolduse tuge.
Tulemas
Harva vahetatavate balloonide ülevaade
%7b3fb1dc2a b2ec 4bcd 84e6 4aec599ba530%7d linde digital services stockrotationreport
Tuvastate kiiresti, kui kaua on gaas olnud laos
Laoseisu aruande abil saate silindrite kasutamist optimeerida ja tuvastada, millal on aeg tühjad balloonid tagastada.
Samuti saate kindlaks teha, kui kaua balloon on teie laos olnud ja kas nähtavalolevate balloonide ja meie saldos olevate balloonide vahel on erinevust.

Vaadake, millist kasu saate - laadige alla juhend

Miks peaksite Linde uusi digiteenuseid kasutama hakkama? Laadige alla inglise keelne juhend, et näha kõiki eeliseid!

Proovige oma uusi teenuseid Linde veebipoes!

Teil on juba e-poe kasutajakonto olemas?

Kõik ülaltoodud teenused on Teile tasuta saadaval. Logige oma kontole sisse ja tutvuge meie uute digiteenuste eelistega.
Logige sisse

Uuele kasutajale

Registreeruge Linde veebipoe kasutajaks ja proovige meie uusi digiteenuseid, mille abil saate asjalikku teavet gaaside ostmise ja käsitsemise alal.
Registreeru